Boğaziçi Tente - Anasayfa  
 
Tente Sistemleri, renk seçimi
Bize ulaşın
OTOMASYON
Sıkça sorulan sorular ve yanıtları
 
Elite
 
Wintent Pencere Tentesi, alışılagelmiş tentelerin dışında bir modeldir ve geniş uygulama alanı vardır. Wintent; pencerelerde gölgelik olarak ya da estetik katma amaçlı kullanılırken, mağaza vitrinleri ve balkonlarda da tercih edilmektedir.

Wintent modelin kompakt kaset sistemi, kumaş ve mekanizmayı olumsuz doğa şartlarına karşı korurken, dış cephelerin görünümü ile bütünleşerek mekanlara modern bir görüntü katar. Wintent modelin eğimi 0 ila 180° arasında ayarlanabildiğinden bulunulan ortama istenildiği miktarda güneş ışığı girmesi sağlanabilir. Sistem tamamen alüminyum ve paslanmaz metallerden üretildiği için paslanma riski yoktur. Pencere tente sisteminde solmaya ve çürümeye karşı 5 yıl garantili, ithal, akrilik kumaşlar kullanılır. Ayrıca, %30 ışık ve hava geçirgenliği sağlayan Soltis kumaşları da tercih edebilirsiniz.

Wintent Tente Teknik Özellikler

Kumaşı koruyan kompakt kaset sistemi

Kumaşın gergin durmasını sağlayan yaylı özel kollar

Alüminyum enjeksiyon döküm parçalar

Alüminyum ekstrüzyon profiller

Paslanmaz INOX bağlantı cıvataları ve pimleri

Rüzgar ve güneş sensörü seçeneği

0° ila 180° arası açı ayarı imkanı

Manuel ya da uzaktan kumandalı kontrol (SOMFY)

İthal (CORTI) ya da yerli (BREZA) akrilik kumaş (100 farklı renk ve desen seçeneği)wintent Tente Modelleri wintent Tente Modelleri wintent Tente Modelleri wintent Tente Modelleri wintent Tente Modelleri


Kasetli Tente Çeşitleri
 
 
  Copyright 2011
Boğazici Tente
Tüm hakları saklıdır.
E-mail
 
©2007 Boğaziçi Tente Sistemleri. Sitede yer alan bilgiler ve materyaller kopyalanamaz, Projeksiyon perdesi ve stor perde modellerimizi inceleyiniz..