Boğaziçi Tente - Anasayfa  
 
Tente Sistemleri, renk seçimi
Bize ulaşın
OTOMASYON
Sıkça sorulan sorular ve yanıtları
 
Kasetli Dikey Stor
 
Santana Tente modelinde tenteler aynı anda iki yöne açılabilir ya da bir tente kapalıyken diğerinin açık kalması sağlanarak tente kullanım alanı isteğe göre belirlenebilir. Santana Tente; Klasik, Smart ve Kasetli Tente modellerinin tümünden üretilebilir.
Santana Tente standart olarak yere sabitlenmektedir, opsiyonel olarak tekerlekli ayak eklenerek hareketliliği sağlanabilir. Santana modelde konstrüksiyonun üst kısmına, tentelerin korunması ve aralarından aşağıya su akmaması için alüminyum koruma çatısı konulmaktadır. Tüm tente modellerimizde olduğu gibi Santana Tente de, manuel kullanım dışında dilerseniz uzaktan kumanda veya rüzgar-güneş sensörü ile açılıp kapanabilir. Demir direkler ve makas sistemi, elektro galvaniz boya üzerine elektrostatik boya yapılır. Diğer iskelet kısmı ise alüminyum parça ve profillerden üretildiğinden paslanma riski yoktur. Tente sisteminde solmaya ve çürümeye karşı 5 yıl garantili, ithal, akrilik kumaşlar kullanılır.

Standart Tente Özellikleri


Opsiyonel olarak tente eğiminin kolayca ayarlanmasını sağlayan eğim ayar mekanizması

45°'ye kadar kademesiz ayarlanabilir eğim

Alüminyum koruma çatısı

Yere sabitlenebilen ya da tekerlekli hareket ettirilebilen çelik konstrüksiyon

Demir direkler ve makas sistemi eloktrogalvaniz boya üzeri elektrostatik boya

Alüminyum enjeksiyon döküm parçalar.

Alüminyum ekstrüzyon profiller

Elektrostatik toz boya (RAL kataloğu rengi standardı RAL 9016 Beyaz)


Mafsallı standart Tente Sistemleri Mafsallı  standart Tente Sistemleri Mafsallı standart Tente Sistemleri Mafsallı standart Tente Sistemleri Mafsallı  standart Tente Sistemleri


Standart Tente Seçeneklerimiz..
 
 
  Copyright 2011
Boğazici Tente
Tüm hakları saklıdır.
E-mail
 
©2007 Boğaziçi Tente Sistemleri. Sitede yer alan bilgiler ve materyaller kopyalanamaz, Projeksiyon perdesi ve stor perde modellerimizi inceleyiniz..