Boğaziçi Tente - Anasayfa  
 
 
 
Boğaziçi Tente , Tente sistemleri alanında uzmanlaşmış müşteri memnuniyeti odaklı ve deneyimli teknik ekibi ile kaliteyi her zaman ön planda tutan bir şirkettir. On yılını aşkın süredir, panjur sistemleri dalında yetkinleşmiş, deneyimli, oluşabilecek sorunları önceden görebilecek kadar ihtisas sahibi teknik personeli, müşteri ile en iyi iletişimi kurma konusunda hassas ve özenli müşteri temsilcileri ile en iyi hizmeti sunma konusunda özgüveni son derecede yüksek bir şirkett.

Boğaziçi TS, Boğaziçi Tente sistemleri bu alanda uzmandır iddialıdır ve müşteri beklentilerine en iyi yanıtları verebilir, en uygun çözümleri sunabilir. Bunun içindir ki tamamlanan bir projemizdeki Boğaziçi Tente dokunuşu, tüm zerafeti ile seçilebilmekte ve sonraki işlerimizde yine beraber çalışmanın yolunu açmaktadır.
(Ulusal televizyon kanallarında yayınlanan reklamımız)

Bogazici Tente Sistemleri bogazicitente


İstanbul merkezli şirketimiz, günümüz itibari ile ülkemizin her yerine ulaşabilir durumdadır. Kıbrıs ve yurtdışına da ürün/hizmet ulaştırma imkanımız bulunmaktadır.
 

Tente Resimleri - Renk Seçimi   Bize ulaşın   Tente sistemleri, Otomasyon   Sıkça sorulan sorular ve yanıtları
 
  Copyright 2011
Boğazici Tente
Tüm hakları saklıdır.
E-mail
 
©2007 Boğaziçi Tente Sistemleri. Sitede yer alan bilgiler ve materyaller kopyalanamaz, Projeksiyon perdesi ve stor perde modellerimizi inceleyiniz..