Boğaziçi Tente - Anasayfa  
 
Tente resimleri - renk seçimi
Bize ulaşın
otomasyon
Sıkça sorulan sorular ve yanıtları
 
 
Boğaziçi tente, mekanizmalı bir tente sisteminin kullanılabilir hale ulaştırılması sürecinin hemen her aşamasında; keşif, üretim, kurulum ve teknik servis işlemlerini gerçekleştirir.

Boğaziçi Tente kullanıcıya sunduğu birçok ürünü birinci sınıf ithal malzemeler kullanarak üretir, hazır hale getirir. Bu şekilde bir üretim anlayışı, müşteri gereksinimlerine standart yanıtlar vermenin ötesine geçmiştir. Ayrıca, hem üretim hem de pazarlamayı üstlendiği için en uygun çözümler sunma imkanına sahiptir.

Şirketimize doğrudan belirtilen ölçü ve adette mekanizmalı sistem siparişi verebilirsiniz. Veya bir uygulama alanı için belli bir tercihiniz oluşmaması anında detaylı yardımla ilgili sistemde karar kılabilir, keşif işlemi ile de ölçüleri ve detaylarıyla ortaya konmuş işi başlatabilirsiniz.

Sipariş

İlgilendiğiniz bir ürünle ilgili sipariş vermek son derece kolay. Bize doğrudan telefon/e-mail ile ulaşın ve keşif işleminden ödemeye kadar sürecek sonraki aşamalar için Boğaziçi Tente ile çalışmanın farkını yaşayın. tente fiyatları her bir proje için ayrı belirlenir. Satın alma prosedürü ise altı aşamaya ayrılabilir.

1. Keşif işlemi: Bu kısımda teknik elemanlarımız uygulama alanın ile ilgili ölçümler gözlemler yaparlar, sistemin uygunluğunu ve verimliliği ile ilgili çalışmalar yaparlar. Müşteri kendisi de ölçü alma işlemini gerçekleştirebilir.

2. Alınan ölçüler için karşı düşen teklif hazırlanır ve müşteriye fax/email yolu ile iletilir. Burda işe ile ilgili detaylı bilgilere de ver verilmektedir.

3. Müşteri onayının gönderilmesi. Bu sürenin kısa olması, işin belirtilen süre içerisinde bitirilmesinde etken olabilir.

4. (Ve eğer iş onaylanırsa) Ürünün imalatı ve bütünü ile hazır hale getirilmesi sağlanır.

5. Kurulum (montaj). Bu işlemi de müşteri dilerse kendisi yapabilir.

6. Ödeme.

 
 
  Copyright 2011
Boğazici Tente
Tüm hakları saklıdır.
E-mail
 
©2007 Boğaziçi Tente Sistemleri. Sitede yer alan bilgiler ve materyaller kopyalanamaz, Projeksiyon perdesi ve stor perde modellerimizi inceleyiniz..