Boğaziçi Tente - Anasayfa  
 
Tente sistemleri, renk seçimi
Bize ulaşın
OTOMASYON
Sıkça sorulan sorular ve yanıtları
 
Elegance
 
Elegance Motorlu - Kasetli Tente, şık tasarımı ve renkli görünümüyle dış cephelere estetik katmak için geliştirildi. Elegance, kumaşını ve çalışma mekanizmasını doğa şartlarından tam korur ve kompakt kaset yapısı sayesinde mekanlara modern bir görüntü katar.

Elegance Motorlu - Kasetli Tente, kapalı konumdayken rüzgarlı havalarda gürültü çıkarmaz ve tente mekanizması rüzgarın kuvveti ile zorlanmaz. Kumaşı ve mekanizmayı koruyan kaset sistemi sayesinde tentenizi uzun yıllar ilk günkü gibi temiz ve güzel muhafaza edebilirsiniz. Elegance modelde, ön profilin her iki yanına yerleştirilen plastik kapakların rengi, ortamın veya tente kumaşının rengine göre seçilebilir. Ayrıca tentenin ön profiline saçak da monte edilebilmektedir. Sistem tamamen alüminyum ve paslanmaz metallerden üretildiği için paslanma riski yoktur. Kasetli tente sistemlerinde solmaya ve çürümeye karşı 5 yıl garantili, ithal, akrilik kumaşlar kullanılır.

Elegance Tente Teknik Özellikler

Şık, kompakt dizayn

Kumaşı ve mekanizmayı dış etkilerden koruyan tam kaset

Alüminyum enjeksiyon döküm parçalar

Alüminyum ekstrüzyon profiller/p>

45°'ye kadar kademesiz ayarlanabilir eğim

Elektrostatik toz boya (RAL kataloğu rengi standardı RAL 9016 Beyaz)

Paslanmaz INOX bağlantı cıvataları ve pimleri

Manuel ya da uzaktan kumandalı kontrol (SOMFY)

Rüzgar ve güneş sensörü seçeneği

İthal (CORTI) ya da yerli (BREZA) akrilik kumaş (100 farklı renk ve desen seçeneği)Elegance  Tente Modelleri Elegance  Tente Modelleri Elegance  Tente Modelleri Elegance Tente Modelleri Elegance Tente Modelleri


Kasetli Tente Çeşitleri
 
 
  Copyright 2011
Boğazici Tente
Tüm hakları saklıdır.
E-mail
 
©2007 Boğaziçi Tente Sistemleri. Sitede yer alan bilgiler ve materyaller kopyalanamaz, Projeksiyon perdesi ve stor perde modellerimizi inceleyiniz..